Kurumsal Reyna Mobilya

Biz Kimiz

Reyna Mobilya


Bingöl’de Mobilya sektörünün öncü kuruluşlarından Reyna Mobilya markasıyla 1992 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Kuruluşumuzdan itibaren ürün portföyümüzün seçimi ve hizmet anlayışımız ile hızlı bir büyüme trendi içine girmiş ve günümüzde yurt içi ve yurt dışında şube sayısını hızla artırarak faaliyetimize devam etmekteyiz. Bingöl Simani Mahallesi Muş yolu üzerinde yer alan merkez mağazamız 10.000 m2’lik kapalı alanı ile Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’nun en büyük mağazası olup Türkiye’nin de sayılı mağazaları arasında yer almaktadır. Modern ve klasik mobilyayı bir arada bulunduran mağazamızda mobilya adına aradığınız her ürünü alternatifleriyle birlikte rahatlıkla bulabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi mobilya markalarından Enza – Yataş, Çilek markaları ile Ankara ve İnegöl’ün en seçkin mobilyalarını çok cazip seçeneklerle mağazamızda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. 

Reyna Mobilya olarak müşterilerimize en iyi hizmeti en güzel ürünler ile vermeyi daima önemseriz. Bu doğrultuda gerek yurt içi gerek yurt dışı fuarlarına katılarak sektördeki yenilikleri yakından takip etmekteyiz. Böylece mobilya alanında yaşanan değişim ve gelişimi tüm dünya ile eş zamanlı olarak sizlere sunmaktayız. Bu doğrultuda sahip olduğumuz 10.000 m2’lik kapalı alanın avantajını değerlendirerek sürekli yenilenip isteklerinize en hızlı şekilde cevap vermekteyiz. 

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? 

• Bölgenin en büyük mağazasıyız ve sahip olduğumuz 10.000 m2’lik kapalı alan ile adeta bir mobilya fuarı görevi görmekteyiz. 

• Şube sayımızın fazla olmasının avantajını kullanarak ürünü daha uygun fiyata alıp size daha uygun fiyata sunmaktayız. 

• Çok büyük teşhir alanı sayesinde aradığınız her türlü ürünü bulabilirsiniz. 

• Türkiye’nin en iyi markalarının başında gelen Çilek, Enza – Yataş, İnegöl ve Ankara’nın en seçkin markalarını bünyemizde bulundurmaktayız. 

• Profesyonel müşteri temsilcilerimiz ve kendi bünyemizde görev yapan profesyonel SSH ekibi sayesinde sorunlarınıza anında çözüm üretmekteyiz.

Ödüllerimiz